Dahle Gruppen består i dag av flere selskaper innen bil og eiendom med historie tilbake til 1920

Med hovedkontor i Sarpsborg, har Dahle Gruppen i dag 160 ansatte og forventet samlet omsetning i 2019 på ca. NOK 1,1 mrd.

Eiendomsvirksomheten består av Dahle Eiendom med tilhørende selskaper, som investerer i sentralt beliggende eiendommer i Østfold. Selskapet eier og forvalter i dag direkte og indirekte ca. 40,000 kvm. næringseiendom.

Bilvirksomheten består av Dahles Auto Sarpsborg, Dahles Auto Fredrikstad, Dahles Auto Råbekken, Dahles Auto Halden og Dahles Bilutleie. Vi forhandler merkene Volkswagen, Volkswagen Nyttekjøretøy, Audi og Skoda.

Ta kontakt


Ved enkle forespørseler, bruk gjerne kontaktskjemaet.


Henrik Walstad
Daglig leder Dahle Eiendom

henrik@dahle-eiendom.no



Kristian Walstad
CEO / Daglig leder Dahle Gruppen

kristian.walstad@dahles-auto.no



Kjell-Fredrik Kristiansen
Økonomidirektør Dahle Gruppen

kjell-fredrik.kristiansen@dahles-auto.no



Jan Roger Tjernes
Daglig leder Dahles Auto Fredrikstad

jan.roger.tjernes@dahles-auto.no



Svein Kåre Haaland
Daglig leder Dahles Auto Sarpsborg

svein.kaare.haaland@dahles-auto.no



Lars-Espen Hansen
Daglig leder Dahles Auto Halden

lars-espen.hansen@dahles-auto.no



Tom Haslie
Daglig leder Dahles Auto Råbekken

tom.haslie@dahles-auto.no