Dahle Gruppen består i dag av flere selskaper innen bil og eiendom med historie tilbake til 1920.

 

Dahle Gruppen har i dag 160 ansatte og man forventer en samlet omsetning i 2021 på ca. NOK 1,6 mrd. Selskapet har sitt hovedkontor i Sarpsborg.

Bilvirksomheten består av Dahles Auto Sarpsborg, Dahles Auto Fredrikstad, Dahles Auto Råbekken, Dahles Auto Halden og Dahles Bilutleie. Vi forhandler merkene Volkswagen, Volkswagen Nyttekjøretøy, Audi og Skoda. Dahle Gruppen forventer å selge ca. 4.400 nye og brukte biler i 2021.

 

 

Dahles Auto skal være den ledende bilforhandleren i Østfold. Vi arbeider hele tiden for å bli bedre og vi har som målsetning å gi deg som kunde et problemfritt bilhold uten bekymringer.

Dahles Bilutleie er representant for AVIS bilutleie i Østfold og er representert i Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Halden, Askim og Moss.

Eiendomsvirksomheten består av Dahle Eiendom med tilhørende selskaper. Selskapet eier forvalter i dag ca. 50.000 kvm. næringseiendom. Selskapets strategi er å investere i sentralt beliggende eiendommer i Østfold.

 

Følg oss på LinkedIn

Ta kontakt


Ved enkle forespørseler, bruk gjerne kontaktskjemaet.


Kristian Walstad
CEO / Daglig leder Dahle Gruppen

kristian.walstad@dahles-auto.no



Henrik Walstad
Daglig leder Dahle Eiendom

henrik@dahle-eiendom.no



Anders Kvame
Økonomidirektør Dahle Gruppen

anders.kvame@dahles-auto.no



Svein Kåre Haaland
Daglig leder Dahles Auto AS

svein.kaare.haaland@dahles-auto.no



Jan Roger Tjernes
Daglig leder Dahles Auto Fredrikstad
Daglig leder Dahles Auto Råbekken

jan.roger.tjernes@dahles-auto.no



Magnus Ingebrigtsen
Daglig leder Dahles Auto Sarpsborg
Daglig leder Dahles Auto Halden

magnus.ingebrigtsen@dahles-auto.no



Magnus Kristiansen
Leder kommunikasjon og digitalisering
Dahle Gruppen

magnus.kristiansen@dahles-auto.no