Vi i Dahle Gruppen ønsker alltid gode relasjoner med potensielle samarbeidspartnere og leietagere.

 

Er du på utkikk etter lokaler for din virksomhet, kan vi gå gjennom mulighetene vi kan tilby med deg.

Ta kontakt


Ved enkle forespørseler, bruk gjerne kontaktskjemaet.


Henrik Walstad
Daglig leder Dahle Eiendom

henrik@dahle-eiendom.no



Kristian Walstad
CEO / Daglig leder Dahle Gruppen

kristian.walstad@dahles-auto.no



Anders Kvame
Økonomidirektør Dahle Gruppen

anders.kvame@dahles-auto.no



Jan Roger Tjernes
Daglig leder Dahles Auto Fredrikstad

jan.roger.tjernes@dahles-auto.no



Svein Kåre Haaland
Daglig leder Dahles Auto Sarpsborg

svein.kaare.haaland@dahles-auto.no



Lars-Espen Hansen
Daglig leder Dahles Auto Halden

lars-espen.hansen@dahles-auto.no



Tom Haslie
Daglig leder Dahles Auto Råbekken

tom.haslie@dahles-auto.no