Vi i Dahle Gruppen ønsker alltid gode relasjoner med potensielle samarbeidspartnere og leietagere.

 

Er du på utkikk etter lokaler for din virksomhet, kan vi gå gjennom mulighetene vi kan tilby med deg.

Følg oss på LinkedIn

Ta kontakt


Ved enkle forespørseler, bruk gjerne kontaktskjemaet.


Kristian Walstad
CEO / Daglig leder Dahle Gruppen

kristian.walstad@dahles-auto.no



Henrik Walstad
Daglig leder Dahle Eiendom

henrik@dahle-eiendom.no



Anders Kvame
Økonomidirektør Dahle Gruppen

anders.kvame@dahles-auto.no



Svein Kåre Haaland
Daglig leder Dahles Auto AS

svein.kaare.haaland@dahles-auto.no



Jan Roger Tjernes
Daglig leder Dahles Auto Fredrikstad
Daglig leder Dahles Auto Råbekken

jan.roger.tjernes@dahles-auto.no



Magnus Ingebrigtsen
Daglig leder Dahles Auto Sarpsborg
Daglig leder Dahles Auto Halden

magnus.ingebrigtsen@dahles-auto.no



Magnus Kristiansen
Leder kommunikasjon og digitalisering
Dahle Gruppen

magnus.kristiansen@dahles-auto.no